Henkelman biedt een ruim assortiment aan professionele vacuümmachines. Met vacumeren wordt het voedsel vacuüm verpakt en de daardoor de houdbaarheid verlengt. Of het nu gaat om vlees, wild, vis, zuivel of soepen; Henkelman heeft de juiste machine.
De robuuste, roestvrijstalen Boxer 35 vacumeermachine is standaard uitgerust met een Busch vacuümpomp en een digitale besturing met een 10 programma geheugen
Tafelmodel vacuümmachine met een 1 sealbalk van 350 mm
Standaard dubbel seal (2 sealdraden)
Optioneel zonder extra kosten: Cut-off / Brede seal
De Busch vacuümpomp heeft een capaciteit van 16 m³/u
Vacumeerkamer van 370x350x150 mm
Programma voor pomponderhoud en pompreiniging
Standaard Soft Air om het product en de vacuümzak te beschermen
Standaard digitale tijdsbesturing met 10 programma
Machine cyclus: 15 - 30 seconden
Diepgetrokken roestvrijstalen vacuümkamer
Roestvrijstalen omkasting en vacumeerkamer met een kunststof deksel
Standaard geleverd met inlegplaten voor een snellere cyclus en goede positionering van het product
Standaard geleverd volgens de CE-normering en met elektra kabel zonder stekker
Vul hieronder de gewenste looptijd en uw gegevens in en vraag uw lease-contract aan. Aan de hand van uw inschrijvingsnummer Kamer van Koophandel (in België het BTW-nummer) zullen wij de aanvraag laten toetsen bij de lease-maatschappij(en). Bij een goedkeuring zenden wij u de overeenkomst, welke u met een smartphone of tablet kunt ondertekenen. Dit neemt slechts enkele minuten in beslag.
Volledig uitgeruste, complete serie vacuümmachines om verschillende soorten voedsel te verpakken, in alle vormen en maten. Tafelmodellen uit de Boxer serie van Henkelman garanderen een eenvoudig en optimaal verpakkingsproces. Met de unieke mogelijkheid om instellingen op te slaan in het 10 programma geheugen, standaard op elk Boxer model.